Mida kinkida jõuludeks: Edasi Eksklusiiv

Rõõm väikestest asjadest I Illustratsioon: Puuung (brightside.me)

Jõuludega kaasneb kena komme teha üksteisele kingitusi. Ilmselt on lugejale tuttav tunne, et head kingitust ei olegi nii lihtne välja mõelda ja teha: piiranguks võib olla kulu või siis tahtmatus minna kaasa tarbimishullusega. Pealegi on elutempo niigi kiire ja tahaks lihtsalt … rahu. Pakumegi oma lugejatele välja ühe idee. Kui otsid kingitust, mis oleks eriline, suurem kui argipäev, kasulik ja jääks saajale meelde, teda saatma ja rõõmu valmistama iga päev, siis – tsiteerides klassikuid – “kõigepealt soovitaksin iseennast!”

Parim kink on rahu: kingi sõbrale “Edasi Eksklusiivi” lugemisõigus. Endale muidugi ka!

Edasi on innustav ja hariv ajakiri, kvaliteetne ajaviide. Olemasolevatest eestikeelsetest veebikanalitest eristub Edasi puhta ja rahuliku disainiga, mis hõlbustab lugemiskogemust, väärtustab lugejat inimesena ja tema aega, teiseks – läbimõeldud sisuga: Edasi ei koorma lugejat liigse infotulvaga.

Edasi Eksklusiiv tähistab tasulisi artikleid ja on täismahus avatud tellijatele.

Edasi lugemisõiguse kinkimisel on ka tugev sotsiaalne mõõde: mida rohkem lugejaid on nõus püsitellimusega ajakirjale jõudu juurde andma, seda paremat keskkonda ja emotsioone saame lugejatele pakkuda ning mõjutada selliselt väga paljude inimeste elusid positiivselt. Ja muutes Eestit paremaks.

Seega, Edasi kinkimisest on kasu ja rõõmu mitmekordselt.

Tundub hea mõte ja soovid kinkida – kuidas edasi?

 1. Saada kiri koos kingisaaja meiliaadressi ja maksekorralduse koopiaga hello@edasi.org. Kui lugemisõiguse kasutaja erineb maksjast, palume maksekorraldusel ära märkida kingisaaja nime. Püsitellimuse tasu on 5€ kuus. Perioodi võib jätta lahtiseks või valida sobiv pikkus nt 3, 6 või 12 kuud.
  1. Kui kinkija/tellija soovib suurema summaga ajakirjale vunki anda, siis see on lubatud ja väga teretulnud!
 2. Edasi.org teavitab uut tellijat / kingisaajat 2 päeva jooksul e-kirjaga talle tehtud kingitusest ja edastab lugemisõiguse aktiveerimiseks vajaliku info. Lugemisõigus hakkab kehtima koheselt ja sisaldab ligipääsu kõikidele tasulistele artiklitele kuni püsimakse on aktiivne.
 3. Lisainfo: Kingi saajale ei kaasne lugemisõigusega ühtki kohustust. Lugemisõiguse perioodi lõppedes tuleb selle pikendamise soovist anda teada hello@edasi.org ja vormistada püsimakse.

Üllatus! Kõikide detsembri jooksul püsitellimuse vormistanud lugejate vahel läheb loosi 10 Edasi firmakingitust, kuhu kuulub Edasi tass, T-särk ja kaelasall. Loosimine toimub 1. jaanuaril ja võitjatega võetakse ühendust e-kirja teel. Seega, lugemisõigusega võib kaasneda veel üllatuskingitus!

NB! Saadaval on ka ärikliendi pakett. Pakkumise saamiseks saatke e-kiri: hello@edasi.org

Makseinfo:

 • Saaja: EDASI.org OÜ
  • LHV: EE657700771002166750
  • Swedbank: EE082200221064922783
 • Selgitus: Edasi Eksklusiiv püsitellimus (sh kasutaja nimi, kui see erineb makse tegijast)

***

Lisalugemist: kuidas Edasil on läinud?

Lõppev aasta on Edasile olnud edukas. Mõtleme selle all eelkõige lugejate tagasisidet: kui veel eelmisel, esimesel aastal, oli kuu keskmine unikaalsete lugejate arv 20-25 tuhat, siis käesoleva aasta algusest on see olnud stabiilselt üle 35 tuhande, viimased 2 kuud aga juba 45 tuhat. Need on suured numbrid, eriti arvestades Edasi sisu, mis ei mängi kvantiteedil ega klikkidel iga hinna eest.

Loodame, et positiivse vastuvõtu taga on osalt ka lugejate arusaam, et Edasi näol on tekkinud keskkond, mis on rahulik ega külva stressi. Eluks vajalikku pinget saab tekitada ka teisiti. Peavoolust eristumine on tõeline väljakutse, aga teeb rõõmu, et ka järjest enam reklaamipartnereid on pööramas Edasile tähelepanu ja leidmas ajakirja mõtte- ja käsitlusviisis endale ja ühiskonnale väärtusliku väljaande.

Täname selle aasta eest kõiki oma lugejaid, koostööpartnereid ja pöidlahoidjaid ning soovime Teile rahulikku jõulukuud ja soovitud edasiminekuid uuel aastal!

Kui oled uus lugeja, siis rohkem Edasi sisu ja eesmärkide kohta saad lugeda SIIT. Tere tulemast ja häid lugemiselamusi!