Vello Vikerkaar: see viimane kord. Kummardus vanematele naistele

Hiljuti võis Feministeeriumist lugeda: “… naistel on ilmselt keeruline leida meessoost kaaslast, kellega igav ei hakka ja kellega väärtused ühtiks – naised on ju keskmiselt haritumad ja tolerantsemad kui mehed.”

Kuuldavasti pole Eestis kerge meest leida, ja veel keerulisemaks läheb siis, kui ületatakse 50 piir. Üks keskealine sõbranna lubas mul ükskord piiluda oma telefonist neid vannitoa peegli ees poseerivaid, palja ülakeha, vangilaagrisoengu ja õllekõhukesega mehi, keda Tinder talle välja pakub. Tunnen tõsiselt kaasa. Mina ka ei tahaks sihukesi pooletoobiseid. Kui oleks valida.

Aga veel kurvem lugu kui Tinderi mammutitega on nende naistega, kes ongi juba käega löönud. Kes on valmis hauda minema vanatüdrukuna ja kelle päevad veerevad õhtusse “Õnne 13” ja Pealinna lehe seltsis ja tasuta küttepuude sabas seistes.

Vello Vikerkaar

Vello Vikerkaar on Kanada eestlane, kes on omandanud Torontos traditsioonilise eesti hariduse. Pärast karjääri Kanada armees (missioonid: Molsonit juua ja välismaal viisakalt käituda) mängis trumme bändis nimega Reckless Dentistry. Muusikukarjäär jäi lühikeseks. Loe artikleid (11)