Meelis Kubits: Tallinn-Peterburi-Tallinn. Ülestunnistus #2

Vene rokkansambli DDT asutaja Juri Ševtšuk ja Meelis Kubits Riia korteri köögis I Foto: erakogu

Solomon Volkov (74) on New Yorgis elav vene-ameerika ajakirjanik ja muusikateadlane. Ta on kirjutanud mitmeid vene kultuurilugu käsitlevaid teoseid, mis on pühendatud teiste seas helilooja Dmitri Šostakovitši, poeetide Jossf Brodski ja Jevgeni Jevtušenko elule ja loomingulisele tegevusele. Üheks Volkovi viimaseks suureks tööks on „Dialoogid Vladimir Spivakoviga“, Eesti publikule hästi tuttava orkestri „Moskva Virtuoosid“ dirigendiga.

2019. aasta veebruari keskpaigas esinevad virtuoosid Tallinnas Estonia kontserdisaalis, justkui pikendades kuu esimesel poolel toimuvat traditsioonilist Mustonen Festi.

See on Edasi Eksklusiiv artikkel, mida saab lugeda tasu eest. Artikli lugemiseks: tehes Edasile 5€ püsimakse kuus, saate lugeda kõiki Edasi Eksklusiiv märkega artikleid. Esialgu kuulub siia alljärgnev Meelis Kubitsa 12 kuud vältav artiklisari, kokku ca 50 artiklit. Tegemist on Zlick mikromakseteenusega, kus makse toimub mobiiltelefoni teel: vajutades artikli avanedes nupule „ostan artikli”, käivitab Zlick taustal protsessi, mille jooksul antakse sisuteenuse pakkujale (antud juhul Edasi) teada, et oled tasunud ning saad hakata teenust kasutama. Püsimakse korral on seda toimingut vaja teha vaid 1 kord ja edaspidi avanevad tasulised artiklid ilma maksenuputa. 

Mõistame hästi neid lugejaid, kes leiavad, et kõik väljaanded on ühesugused ning täna keskmiselt pakutav tase peabki olema tasuta. Edasi ambitsioon on pakkuda kõrgemat kvaliteeti ja väärtust lugejale, seda läbi puhta keskkonna (väärtustame lugejat inimesena ja tema aega) ning läbimõeldud sisuloome (ei koorma liigse infoga). Selline toode nõuab pühendumist. Loodame pälvida lugejate usaldust ja veenda neid osalema ajakirjanduse taseme tõstmisel. Iga üksiku lugeja panus/otsus loeb.

Tere tulemast ja häid lugemiselamusi!

Meelis Kubits

Meelis Kubits

Meelis Kubits on mitme aastakümne jooksul olnud Eesti üks edukamaid suhtekorraldajaid. Viimasel kaheksal aastal on ta investeerinud suure hulga ajast ja isiklikest vahendidest erinevatesse tegevustesse, mis mitte ainult ei mahu kultuuridiplomaatia mõiste alla, vaid on seda omal moel laiendanud. Loe artikleid (8)