Ruti Einpalu: enesekindlus & nõiaring

Ruti Einpalu.

Enesekindlad inimesed teevad hea tulemuse, pole kahtlustki. Kuid mõnikord juhtub nii, et inimeste juhtimine lammutab selle tükkideks – pole enesekindlust, pole tulemust ja võitnud ei ole keegi.

Enesekindlad inimesed võtavad suuri eesmärke, ületavad mugavustsooni piiri ja toovad koju supertulemuse. Mõnikord läheb vaatamata juhi headele kavatsustele aga kõik vastupidi.

Kujuta ette, et sa lähed uuele tööle, mida sa varem kunagi pole teinud. Sa oled seda tööd kaua igatsenud ja nüüd sa osutud valituks. Või siis käivitatakse sinu olemasoleval töökohal täiesti uus projekt, millest täpset ettekujutust pole kellelgi ja sina saad selle projekti juhiks. Alguses sa koged suure tõenäosusega rõõmu – oi, kui tore! Valituks osutumine, õnnitlused, usaldus, sinu peale loodetakse, enese proovile panek – super! Tulemuse andmine ja töö ise – need seisavad sul veel ees.

Ruti Einpalu

Ruti Einpalu on üle kümne aasta viinud läbi juhtide arenguprogramme ja koolitusi, mis on suunatud tulemuslikumale inimeste ja muutuste juhtimisele. Viimastel aastatel on koolitamisele lisandunud töö mentori ja coachina. Coachingust on saanud minu tõeline kutsumus. Näen selles kõigile ammendamatut arenguvõimalust. Ruti Einpalu kuulub International Coach Federation Estonia (ICF Estonia) ühingusse. Rohkem artikleid leiad blogist rutieinpalu.com. Loe artikleid (34)