Aira Priks: ka kaosest võib sündida midagi kaunist

Foto: Castlebird Rose

Aira Priks tegi kõrvaltvaataja silmis julge kannapöörde – jättis töö inglise keele õpetajana ning asus ellu viima unistust teha oma mustritega kangaid ning nendest kangastest moe- ja sisustuskollektsioone. Sel aastal avas ta Tallinnas Tartu maanteel Castlebird Rose’i butiigi, mille Jaapanist, Pariisi antiigiturgudest ning väikeses mõisas möödunud lapsepõlvest inspireeritud kollektsioon on puudutanud rohkemaid inimesi kui unistada julgeks.

Kui lihtsalt sündis otsus oma brändi kasuks?

Minu jaoks oli väga lihtne õpetaja tööd jätta, see etapp oli minu jaoks läbi. Ma teostan oma ammust unistust, tegelikult see unistus on isegi juba teostunud. Unistus oli, et mul oleks oma kangad, omade mustritega. Kahte asja hästi nii või teisiti teha ei jõua. Koolist ära olin juba kuus aastat, õpetasin keeltekoolis ja andsin eratunde ning tegelesin selle kõrvalt pidevalt ka oma brändi ja esimese kollektsiooni loomisega. Mul ei olnud ühtegi vaba hetke. Praegu muidugi ka ei ole.

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi kaasautor, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (235)