Kaidi Laur: kuidas teha vahet intuitsioonil ja mõttel?

Kaidi Laur

Lastena liigume südamest pähe, et saada elukogemusi ning -tarkust. Enamus meist avastavad täiskasvanuna ennast aga ainult peast, olles unustanud maailma, kus oskasime puhata, mängida, elu nautida, olla loomingulised. Oleme natuke liiga küünilised, ei usalda ja naera.

Inimese suurim viga on pidev sõda iseendaga. Koguaeg on midagi valesti, üle või puudu. Küll on mõistust liiga palju, küll headust. Küll on keha ja maised ihad halvad, siis spirituaalsus.

Kaidi Laur

Kaidi Laur on praktiseeriv terapeut, aimekirjanik, blogija, joogaõpetaja, stuudio City Yoga üks omanikest ning unistajast tervemõistuslik hedonist. “Inimene ja inimeseks olemine siiralt huvitab mind. Eriti mahlase ja vaimuka elu ning elamise kontekstis. Kirg elu mõista, kogeda ning nautida väljendub mu mõtisklustes ja töös.” Kirjutan Edasi keskkonnas teemadest, mis mind parasjagu on endasse haaranud. Enamjaolt on need tähelepanekud inimestelt, kellega kohtun teraapiaruumides, infokillud meditatsioonidest või reaalne elukogemus, mis võiks Edasi lugejate argipäeva inspireerida või mõttetööd ergutada. Loe artikleid (32)