Kadri Kroon: kontvõõrana swiftie’de kokkutulekul

Taylor Swifti kontsert Stockholmis 17. mail 2024. Foto: Scanpix

Iidolina on Taylor Swiftil teismeliste maailma üle meeletu võim. Emana teevad tema kohtingutesaaga ja neist kirjutatud laulud veidi murelikuks.

Juhtusin oma 16-aastase tütre soovil megastaar Taylor Swifti “Eras”-tuuri kontserdile Pariisi. Järelturult piletite hankimise teema jätan siinkohal lahkamata, see on omaette käsitlust väärt. Jääb täiesti selgusetuks, kuidas on võimalik, et ameeriklastel, kes on ühtlasi Swifti suurimad fännid, on odavam lennata Euroopasse ja siin mitu päeva kontserdikülastuse raames ööbida-süüa-šopata. Poliitiliselt aktiivse staari agendas võiks ju olla tuuriga seoses tekkiva ökojalajälje vähendamine, aga tuurist saadav majanduslik kasu nii staarile endale kui ka kõigile 131-le tuuri sihtkohale kaalub vähem lendamise ja maailmapäästmise jutu kindlasti üle.

Kadri Kroon

Kadri Kroon on paadunud foodie, andunud veinifänn ja tulihingeline reisihull, kellele meeldib kogeda ehedaid hetki puhtast uudishimust elu ja maailma vastu. Tema soovituste järgi suurlinnades seigeldes on reisielamus garanteeritud. Kadri on Edasi toidu-, veini- ja reisirubriigi toimetaja. Loe artikleid (111)