Edasi tellimiskampaania: “Telli ja naudi elamusi”

Hea lugeja! Paberajakiri on jälle moes! Olgugi et osad ennustavad paberväljaannetele lõppu, usume meie Edasis ja terve hulk lugejaid, et oma asja südamega tehes on kõik võimalik. Ole julgelt isikupärane, telli Edasi ja naudi elamusi!

Mis on Edasi? Edasi on innustav ja hariv ajakiri, mis on mõeldud kõikidele inimestele sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest, ühendavaks lüliks on uudishimu elu vastu. Hakates Edasi tellijaks, saad endale põneva väljaande, mis ei alahinda sind lugejana ega vala sind üle infomüraga, ning teisalt saad ka teha head – aidata luua ja muuta tugevamaks väljaanne, mis on Eestis puudu. Viimase, hetkel müügil oleva paberajakirja kevadnumbriga saab tutvuda siin, varasemate numbritega saad tutvuda siinLoe ka Edasi lugejate, kaasautorite ja toetajate kommentaare. Kui nähtu/kogetu meeldib, siis kutsume Sind ajakirja tellima. Tee Edasi ka enda mõtteks!

LINK TELLIMISKESKUSESSE

Tellimiskampaanias osalemise tingimused:

 1. Kampaania nimi: “Telli Edasi paberajakiri ja naudi elamusi”
 2. Kampaania korraldaja: Edasi.org OÜ (edaspidi “EDASI”), reg.nr 14101874.
 3. Kampaania periood: 1.04.2024–31.05.2024
 4. Kampaania pakkumine: Tellides Edasi paberajakirja tellimisperioodil, saad kingituseks Edasi riidest koti, lisaks osaled auhindade loosimises.
 5. Kampaanias osalemiseks vormista tellimus perioodika tellimiskeskuses tellimine.ee või Edasi e-poes.
 6. Kampaania auhinnad:
  1. Edasi riidest kott: Iga tellimusega kingituseks kaasa Edasi juubelinumbri esikaanega riidest kott (limiteeritud kogus!).
  2. Loosiauhinnad:
   1. Go Traveli elamusreiside kinkekaart: Go Travel pakub väga erilisi elamusreise, mida mujalt ei leia. Vaata reiside valikut siit: elamusreisid
   2. Kuus pääset Jacob Collieri kontserdile 18. juulil Tartus, rohkem infot leiab siit: Jazzkaar
 7. Auhindade loosimine ja kättesaamine:
  1. Kõikidele tellijatele saadetakse kott tellimuses märgitud postiaadressile: aprillis vormistatud tellimustele mai alguses ja mais vormistatud tellimustele juuni alguses.
  2. Loosiauhindade loosimises osalevad kõik tähtajaks tasutud tellimused (püsimaksekorraldusega ja aastatellimused). Loosimine toimub kohe pärast kampaania lõppu ja sellest antakse teada Edasi Facebooki-lehel, võitjatega võetakse ühendust meili teel juuni alguses.
 8. Uute tellijate postkasti jõuab esimene paberajakiri juuni teises pooles. Selleks peab tellimus olema vormistatud hiljemalt 31. mail.
 9. NB! Paberajakirja tellimus ei sisalda veebitellimust. Kõikide tellimisvõimalustega saab tutvuda siin: Hakka tellijaks
 10. Kõikide kampaaniaga seotud küsimustega palun pöörduda: hello@edasi.org