Edasi tellimiskampaania: “Avarda oma maitsemeeli”

Hea lugeja! Kui sa veel ei ole Edasi paberajakirja tellija, siis just praegu on hea hetk tellimus ära vormistada.

Mis on Edasi? Edasi on innustav ja hariv ajakiri, mis on mõeldud kõikidele inimestele sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest, ühendavaks lüliks on uudishimu elu vastu. Hakates Edasi tellijaks, saad endale põneva väljaande, mis ei alahinda sind lugejana ega vala sind üle infomüraga, ning teisalt saad ka teha head – aidata luua ja muuta tugevamaks väljaanne, mis on Eestis puudu. Viimase, hetkel müügil oleva paberajakirja sügisnumbriga saab tutvuda siin, varasemate numbritega saad tutvuda siinLoe ka Edasi lugejate, kaasautorite ja toetajate kommentaare. Kui nähtu/kogetu meeldib, siis kutsume Sind ajakirja tellima. Tee Edasi ka enda mõtteks!

TELLIMA

Tellimiskampaanias osalemise tingimused:

 1. Kampaania nimi: “Telli Edasi paberajakiri ning avarda oma maitsemeeli”
 2. Kampaania korraldaja: Edasi.org OÜ (edaspidi “EDASI”), reg.nr 14101874.
 3. Kampaania periood: 1.11.2023–30.11.2023
 4. Kampaania pakkumine: Kõik kampaaniaperioodil Edasi paberajakirja tellijad osalevad auhindade loosimises, milleks on 5 jõuluparti restoranilt Moon.
 5. Kampaanias osalemiseks vormista tellimus perioodika tellimiskeskuses tellimine.ee
 6. Kampaania auhind: Kõikide tellijate vahel loosime välja 5 valmisküpsetatud jõuluparti oma kodusele pidulauale! Jõulupart on täidetud hapukapsa ja pohladega ning kaaslaseks on tal hõõgveinimaitseline kaste. Teie ülesandeks jääb vaid part soovitud päeval õpetuse järgi üles soojendada ja pühi nautida!
 7. Auhindade loosimine ja kätte saamine:
  1. Auhindade loosimisel lähevad arvesse tähtajaks tasutud aastatellimused (hiljemalt kampaaniapakkumise viimane päev, so 30. november k.a).
  2. Loosimine toimub kohe pärast kampaania lõppu ja sellest antakse teada Edasi Facebooki lehel, võitjatega võetakse ühendust meili teel.
  3. Auhinnad saab kätte eelnevalt restoraniga kokkuleppel kas 19.12-22.12 või 30.12-31.12. Aadress: restoran Moon Kalamajas, Võrgu 3. Hilisemaid pretensioone ei arvestata.
 8. Uute tellijate postkasti jõuab esimene paberajakiri detsembri teises pooles. Selleks peab tellimus olema vormistatud hiljemalt 30. novembril.
 9. NB! Paberajakirja tellimus ei sisalda veebitellimust. Kõikide tellimisvõimalustega saab tutvuda siin: Hakka tellijaks
 10. Kõikide kampaaniaga seotud küsimustega palume pöörduda: hello@edasi.org