Edasi tellimiskampaania: “Naudi lugemist”

Hea lugeja! Kui sa veel ei ole Edasi paberajakirja tellija, siis just praegu on hea hetk tellimus ära vormistada. Pealegi, pane tähele – kõik kampaaniaperioodil tellijad saavad kingituse!

Mis on Edasi? Edasi on innustav ja hariv ajakiri, mis on mõeldud kõikidele inimestele sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest, ühendavaks lüliks on uudishimu elu vastu. Hakates Edasi tellijaks, saad endale põneva väljaande, mis ei alahinda sind lugejana ega vala sind üle infomüraga, ning teisalt saad ka teha head – aidata luua ja muuta tugevamaks väljaanne, mis on Eestis puudu. Viimase, hetkel müügil oleva paberajakirja suvenumbriga saab tutvuda siin, varasemate numbritega saad tutvuda siinLoe ka Edasi lugejate, kaasautorite ja toetajate kommentaare. Kui nähtu/kogetu meeldib, siis kutsume Sind ajakirja tellima. Tee Edasi ka enda mõtteks!

TELLIMA

Tellimiskampaanias osalemise tingimused:

 1. Kampaania nimi: “Telli Edasi paberajakiri ja naudi lugemist”
 2. Kampaania korraldaja: Edasi.org OÜ (edaspidi “EDASI”), reg.nr 14101874.
 3. Kampaania periood: 7.08.2023–31.08.2023
 4. Kampaania pakkumine: Kõik kampaaniaperioodil Edasi paberajakirja tellijad saavad kingituse.
 5. Kampaania kingitused: Tellijad saavad valida omale meelepärase alljärgnevate kingituste seast, kiirematele parem valik: Edasi raamat (artikli- või novellikogu), Edasi kott või T-särk. Kingituste väärtus on 20–25 €.
 6. Kampaanias osalemiseks vormista tellimus perioodika tellimiskeskuses tellimine.ee
 7. Kingituste kättesaamine:
  1. Kingituse saamise eelduseks on tähtajaks tasutud aastatellimus (hiljemalt kampaaniapakkumise viimane päev, so 31. august k.a).
  2. Kingituse saab kätte Edasi toimetusest septembrikuu jooksul tööpäeviti kell 9–17. Edasi asub Worklandi koostöötamiskeskuses (aadressil Tartu mnt 82, Tallinn), oma tulekust palume igaks juhuks anda ette teada meili teel hello@edasi.org
 8. Uute tellijate postkasti jõuab esimene paberajakiri septembri teises pooles. Selleks peab tellimus olema vormistatud hiljemalt 31. augustiks.
 9. NB! Paberajakirja tellimus ei sisalda veebitellimust. Kõikide tellimisvõimalustega saab tutvuda siin: Hakka tellijaks
 10. Kõikide kampaaniaga seotud küsimustega palume pöörduda: hello@edasi.org