Ruti Einpalu: kuidas sünnib tipptulemus?

Suurte võistluste ajal oleme harjunud lugema kommentaare, kas ja kuidas ühel või teisel sportlasel on õnnestunud jõuda tippvormi. Skaala, kus nende tulemus võib varieeruda ettevalmistusperioodist võistlusteni, on väga suur. Ka loomingulised inimesed – pianistid, viiuldajad, koorid, orkestrid – võivad mängida nii, et nad üllatavad iseennast ja kuulajatel jääb hing kinni ning samal ajal võib juhtuda, et suurt midagi ei tule välja, “sai kuidagi ära mängitud”.

Tegelikult on see nii kõigis eluvaldkondades – meie tulemus võib varieeruda ühest äärest teise. Meie kõigi elus on olukordi, kus me oleme andnud supertulemuse ja saanud kätte oma võimete tipu ja olukordi, kus me kuidagi funktsioneerime, automaatselt täidame oma rolli ja isegi unustame oma potentsiaali.

Ruti Einpalu

Ruti Einpalu on üle kümne aasta viinud läbi juhtide arenguprogramme ja koolitusi, mis on suunatud tulemuslikumale inimeste ja muutuste juhtimisele. Viimastel aastatel on koolitamisele lisandunud töö mentori ja coachina. Coachingust on saanud minu tõeline kutsumus. Näen selles kõigile ammendamatut arenguvõimalust. Ruti Einpalu kuulub International Coach Federation Estonia (ICF Estonia) ühingusse. Rohkem artikleid leiad blogist rutieinpalu.com. Loe artikleid (40)