Kristel Kruustüki inspiratsiooniampsud: sõpradest ja avalikust esinemisest

Kristel Kruustük on edukas noor ettevõtja, kes on võtnud üheks oma eesmärgiks inspireerida ja julgustada rohkem naisi ettevõtlusega alustama. Avaldame kord kuus Kristeli juhtimismõtteid, millest ta oma isiklikus elus ja tarkvaratestimisega tegelevas ettevõttes Testlio lähtub.

Paljugi on meie enda kätes

Viimastel päevadel, mil olen mõtisklenud ja kirja pannud mälestusi Testlio sünnist, olen taas avastanud, kui paljud asjad elus tegelikult sõltuvad meist endist.

Elu on käänakuid ja pöördeid tulvil teekond, millel kulgedes võib tihti tunduda, enamik sellest on meie kontrolli alt väljas. Me ei pruugi alati suuta kontrollida seda, mis meiega juhtub, kuid meie käes on kontroll selle üle, kuidas me nendele juhtumistele reageerime. Me võime vaadata raskusi kui võimalust kasvada, keskenduda negatiivse asemel pigem positiivsele ja astuda samme selleks, et luua just niisugune elu, nagu me ise soovime.

Kristel Kruustük

Kristel Kruustük on tehnoloogiaettevõtte Testlio asutaja. Lisaks on tema missiooniks julgustada rohkem naisi tehnoloogiasektorisse tulema ning ettevõtlust alustama. Loe artikleid (16)