Edasi – Innustav ja hariv ajakiri

Heategevuslik golfivõistlus ajakirja EDASI toetuseks. <i>Titleist Winter Tour 2017 </i>

Kutsume kõiki golfimängijaid osalema 12. – 17. detsembrini Tallinnas Golf X Studios heategevuslikul golfivõistlusel Titleist Winter Tour, mis toimub ajakirja EDASI toetuseks.

Mängida saab endale sobival ajal üksi või kaaslasega, simulaatori aja saab ise broneerida Golf X Studio lehelt. Kui Sul mängukaaslast ei ole, siis võta ühendust caddiemasteriga ja kindlasti leiavad korraldajad lahenduse.

Võistlusklassid EGA HCP alusel Hanauma Cliff väljakul: Mehed HCP 0-36 / hõbedased tiid 
2. Naised HCP 0-36 / valged tiid

Auhinnad: Euronics, Salon+ ja Edasi. Kummagi võistlusklassi 2 paremat saavad auhinnaks:

Kõikide osalejate vahel loositakse välja Fotoluksi kinkekaart 100 digifoto väljaprintimiseks.

Osavõtutasu: 15 € + simulaatori tasu vastavalt võistlusele kulunud ajale ja flighti suurusele. Soovituslik annetus Edasi.org algatusele on 35€, mida saab maksta kohapeal või läbi Hooandja.

Registreerimine läbi Golfbox’i / info@golfx.ee / +372 658 0885

Kristo Tullus, Golf X Studio omanik: “Miks me otsustasime toetada ajakirja Edasi?
 Häid algatusi ei ole palju. Edasi on omavahendite pealt aastaga jõudnud punkti, kus vajab pisut abi. Golf X Studio toetab ise ja kutsub ka kõiki turniirist osavõtjaid tegema oma võimaluste piires lisaannetuse, et positiivne algatus saaks jõudu juurde ning et elutervet ja tegusat mõtteviisi oleks rohkem.”

Kui Edasi pakub Sulle väärtust...

...siis meil on Sulle väike palve. Järjest enam inimesi loeb Edasit, aga reklaamitugi ei tule veel piisavalt järele. Kuid kvaliteetse sisu loomine nõuab pühendumust, aega ja raha. Kui Sulle läheb ajakirjanduse käekäik korda ja oled nõus andma selleks oma panuse, siis vaata, kas saad olla abiks. Igakuisel 3-5€ püsimaksel (1-2 tassi kohvi) on ajakirja arengule tugev mõju. See võtab vaid 1 minuti. Igal juhul oled oodatud tagasi. Aitäh.

Saaja: Edasi.org OÜ
LHV: EE657700771002166750
Swedbank: EE082200221064922783

Aita luua müravaba sisu – hakka Edasi toetajaks!