Lapsepõlvefoto: maalikunstnik Navitrolla

Tulevane kunstnik Navitrolla (paremal) oma sõbraga. Foto: Navitrolla erakogu

Mis siin salata, kõik me tuleme oma lapsepõlvest. Kuidas seal kõik oli ja mis seal kõik toimus, see on igaühele pea sisse pandud. Et oleks hiljem hea võtta ja mäletada. Mäletamisele annavad fotod palju jõudu juurde. Aga kui fotosid pole, siis tuleb juurde mäletada. Vahel jõuga.

“Lapsepõlvefoto” on Edasi rubriik, kus tuntud persoon jagab üht hetke oma lapsepõlvest ning mõtiskleb selle üle, mis on temas sellest ajast alles, mis muutunud. Millised olid tema unistused siis, kuidas need on täitunud ja millised seosed on neil tänase hetkega. Rubriiki toimetava Hedvig Hansoni sõnul loodab ta tuua lugejaile läbi nende lapsepõlvelugude inspiratsiooni ning usku iseendasse.

Hedvig Hanson

Hedvig Hanson on Edasi kaasautor. Tuntud peamiselt tundliku muusikuna, kuid tegelenud ka kirjutamisega, ta on teinud kaastööd Postimehele, ERR Kultuurile, ajakirjale Sensa ja Eesti Naine. Hedvig on kirjutanud ka kaks raamatut - dokumentaalne traagiline lugu näitlejannast vanaemast, "Jutustamata lugu. Ellen Kaarma." (2012) ning isiklik, maa- ning artistielu päevik, "Kirju mandrilt" (2016). Loe artikleid (144)