Steve Keating: kuidas saada, mida tahad

Foto: Shutterstock

On üks hea viis, kuidas oma tahtmine saavutada. Kusjuures see on ka ainus viis, mis tagab saavutatu püsimise.

Oma tahtmise võib saavutada mitmel moel. Mõned lihtsalt varastavad teistelt. Mõnel veab. Mõnele tuuakse kõik kandikul kätte. Kuid kõigi nende variantidega kaasnevad probleemid. Ilmselt on kõigile tuttav ütlus, et vargusega ei saa rikkaks. Tõsi, mõnikord saab, kuid see ei kesta kunagi eriti kaua. Inimesed, kes saavad oma tahtmise varastades, jäävad sellest lõpuks ilma, see on ainult aja küsimus.

Ka kõige suurematel õnneseentel ei saa kogu aeg vedada. Nii et kui keegi on soovitu saanud tänu heale õnnele, tuleb selle eest hiljem maksta. Varem või hiljem nõuab Fortuna oma. Inimesed, kellele tuuakse soovitu kandikul kätte, sageli ei hinda seda piisavalt ning see libiseb neil lõpuks peost. Neil pole oma nahk mängus, ning kui nad jäävadki millestki ilma, eeldavad nad teistelt kohe selle asemele midagi uut ihaldusväärset. Ja nad on šokeeritud, kui avastavad, et kõik ei lähegi alati nii.

Steve Keating

Steve Keating on 30-aastase kogemusega müügijuhtimise ja turunduse professionaal. Edasi avaldab kokkuleppel autoriga tema valitud juhtimismõtteid. Loe artikleid (19)