Mood, disain, arhitektuur: jaanuari uudised

MoeKunstiKino toob 25. jaanuaril kell 18.00 kino Sõprus ekraanile filmi “Westwood: punkar, ikoon, aktivist”, et tähistada möödunud aastal 29. detsembril meie seast lahkunud pungikuningannast moelooja Vivienne Westwoodi elu ja loomingut. Foto: kaader filmist.

Moemaailmas tavaliselt vaikne südatalv toob üllatuse uue moebrändi näol: modell Karmen Pedaru esitles peamiselt pidžaamadele keskenduvat omanimelist rõivabrändi. Küll aga rõõmustavad moe- ja disainihuvilisi filmid ja näitused ning järjest hakkavad ka selguma möödunud aasta parimad arhitektuuris ja disainis.

“Mood, disain, arhitektuur” on rubriik moest, disainist ja arhitektuurist huvitatud lugejale. Nopime infovoost välja silmapaistvad Eesti moe-, disaini- ja arhitektuurivaldkonda puudutavad sündmused ning soovitame põnevaid ja harivaid näitusi, filme ja podcast’e. Rubriigi varasemaid uudiseid saab lugeda siit: “Moe- ja disainiuudised”.

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi kaasautor, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (267)