Hanna Maria Antson: üksindusest ja igatsusest. “Teel olümpiale”

Hanna Maria Antson.

Kuidas hakkama saada võõras keskkonnas ja motivatsiooni endiselt üleval hoida.

Rubriigis “Teel olümpiale” saab lugeja elada kaasa perspektiivika ja pühendunud vigursuusataja Hanna Maria Antsoni teekonnale oma suure unistuse poole – saada järgmiseks eestlasest naistippsportlaseks freestyle-suusatamises pärast Kelly Sildarut ja pääseda 2026. aasta taliolümpiamängudele Milanos ja Cortina d’Ampezzos. Alates 2022. aasta septembrist õpib ja treenib Hanna Šveitsis Davosi suusaakadeemias. Kolumnides kirjeldab Hanna ausalt oma mõttemaailma ja erinevaid katsumusi, millega tal tuleb rinda pista. Edasi on Hanna Maria Antsoni toetaja. Loe Hanna eesmärkide ja missiooni kohta tema kodulehelt ning kui see sobib Sinu ettevõtte väärtustega, siis kaalu võimalusel pühendunud noorsportlase toetamist teel tippu.

26.11.22 

Nii üksildane on. Mul ei ole siin üldse sõpru tegelikult. Ja mul ei ole õrna aimugi, kuidas või kust ma neid leidma peaksin. Hommikul vaatasin YouTube’ist isegi videoid, kuidas uues linnas või võõras riigis sõpru leida. Kui see ei näita, kui suures hädas ma selle murega olen, siis ma ei tea, mis näitab.   

Hanna Maria Antson

Hanna Maria Antson on noor freestyle-suusataja, kelle eesmärk on jõuda 2026. aastal toimuvatele taliolümpiamängudele Eesti esindama. Hetkel õpib ta Šveitsis Davosis suusaakadeemias. Loe artikleid (3)