Hanna Maria Antson: teekond algab vigastusega, aga sel on õnnelik lõpp. “Teel olümpiale”

Hanna Maria Antson. Foto: erakogu

Edasi alustab uue rubriigiga “Teel olümpiale”, mis avab edasipüüdliku noore sportlase Hanna Maria Antsoni mõttemaailma ja teekonda. Mida oma unistuse poole püüdlemine reaalselt igapäevaelus tähendab? Hanna puhul on väga sümpaatne ka see, et ta näeb oma tegevusel laiemat missiooni: olla omaealistele positiivseks eeskujuks: innustada noori väljuma virtuaalmaailmast ja kirglikult avastama ka “päris elu” võlusid; julgustada noori otsima, katsetama ja leidma oma kutsumust ning süstida usku, et kunagi pole liiga hilja ja et kõik on võimalik, kui mitte alla anda ja tõeliselt tahta. Aga loodetavasti leiavad Hanna kolumnidest enda jaoks inspireerivaid mõtteid ja tuge kõik, kes soovivad oma erialal paremaks saada.

Rubriigis “Teel olümpiale” saab lugeja elada kaasa perspektiivika ja pühendunud vigursuusataja Hanna Maria Antsoni teekonnale oma suure unistuse poole – saada  järgmiseks eestlasest naistippfreestyle-suusatajaks pärast Kelly Sildarut ja pääseda 2026. aasta taliolümpiamängudele Milanos ja Cortina d’Ampezzos. Alates 2022 septembrist õpib ja treenib Hanna Šveitsis Davosi suusaakadeemias. Kolumnides kirjeldab Hanna ausalt oma mõttemaailma ja erinevaid katsumusi, millega tal tuleb rinda pista. Edasi on Hanna Maria Antsoni toetaja. Loe Hanna eesmärkide ja missiooni kohta kodulehelt ning kui see sobib Sinu ettevõtte väärtustega, siis kaalu võimalusel pühendunud noorsportlase toetamist teel tippu. 

20.10.22 

Oli täiesti tavapärane hommik Hintertuxi treeninglaagris. See on meie 2. lumelaager sel aastal, sest liustikud on kuuma suve tõttu suures lumepuuduses olnud. Ärkasin 6:50 nagu siin Hintertuxis ikka. Hommikusöök algab 7:30, aga ma lähen igal hommikul juba 7:20ks, et oma hiigelsuure hommikusöögi ära jõuaksin süüa.  

Hanna Maria Antson

Hanna Maria Antson on noor freestyle-suusataja, kelle eesmärk on jõuda 2026. aastal toimuvatele taliolümpiamängudele Eesti esindama. Hetkel õpib ta Šveitsis Davosis suusaakadeemias. Loe artikleid (3)