Edasi tellimiskampaania: “Naudi sõbralikke pilke”

Hea lugeja! Kui sa veel ei ole Edasi paberajakirja tellija, siis just praegu on hea hetk tellimus ära vormistada. Kõikide kampaaniaperioodil tellijate vahel loosime välja 3 kingitust firmalt Versace, milleks on parfüümvesi Dylan Purple. Telli Edasi ja naudi sõbralikke, tunnustavaid pilke – hea maitse paistab kaugele ja sillutab teed soovitud suunas.

Mis on Edasi? Edasi on innustav ja hariv ajakiri, mis on mõeldud kõikidele inimestele sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest, ühendavaks lüliks on uudishimu elu vastu. Hakates Edasi tellijaks, saad endale põneva väljaande, mis ei alahinda sind lugejana ega vala sind üle infomüraga, ning teisalt saad ka teha head – aidata luua ja muuta tugevamaks väljaanne, mis on Eestis puudu. Tutvu meie viimase numbriga, mis on saadaval jaevõrgus. Loe ka Edasi lugejate, kaasautorite ja toetajate kommentaare. Kui nähtu/kogetu meeldib, siis kutsume Sind ajakirja tellima. Tee Edasi ka enda mõtteks!

*** 

LINK TELLIMISKESKUSESSE

***

Tellimiskampaanias osalemise tingimused:

 1. Kampaania nimi: “Telli Edasi ja naudi sõbralikke pilke”
 2. Kampaania korraldaja: Edasi.org OÜ (edaspidi “EDASI”), reg.nr 14101874.
 3. Kampaania periood: 8.11.2022 – 30.11.2022
 4. Kampaania pakkumine: Tellides Edasi paberajakirja, osaled auhindade loosimises.
 5. Kampaania auhinnad:
  1. Kolm auhinda: kõikide aastatellijate vahel loositakse välja 3 (kolm) kingitust firmalt Versace, milleks on 50 ml parfüümvesi Dylan Purple. Rohkem infot tootesarja kohta leiad siit: Pariisi Vesi.
 6. Kampaanias osalemiseks vormista tellimus perioodika tellimiskeskuses tellimine.ee
 7. Auhindade loosimine:
  1. Peaauhinna loosimisel lähevad arvesse tähtajaks tasutud aastatellimused (hiljemalt kampaaniapakkumise viimane päev, so 30. november k.a).
  2. Auhindade loosimine toimub kohe pärast kampaania lõppu ja sellest antakse teada Edasi Facebooki lehel, võitjatega võetakse ühendust meili teel.
 8. Uute tellijate postkasti jõuab esimene paberajakiri detsembri keskpaigas. Selleks peab tellimus olema vormistatud hiljemalt 30. novembriks.
 9. Kõikide kampaaniaga seotud küsimustega palun pöörduda: hello@edasi.org

***