Erkki Luuk. Kodutee

Erkki Luuk.

Keelevõime komponente ja keele evolutsiooni uuriv teadlane Erkki Luuk tegeleb sõnade toimemehhanismidega ka oma ilukirjanduslikes teostes. Esmatrükk “Kodutee” näitab eksimise võimalusi.

Filosoofiadoktor Erkki Luuk on avaldanud üle 1000 artikli ajalehtedes ja -kirjades, üle 20 kirjandusteose, sealhulgas raamatud “0rnitoloogi pealehakkamine”, “ ”, “Valitud luuletused”. Loonud installatsioone ja maale ning üle 30 tegevuskunstiteose nii Eestis kui välismaal.

sageli on nii, et rattaga sõites hoog sisse saadakse. vahel võib siis juhtuda ka see, et rattur tuule alla saab, ja murelikult õhku tõuseb. kui lisaks tuul veel tagant on, pole niipea pidamist loota. kuna ta liikus mäest alla (sest kuidas ta muidu hoo sisse oleks saanud), kogub ta kõrgust juba selle arvelt, et maapind temast kaugeneb. see fakt võib isikule mõningast meelehärmi valmistada, eriti kui ta mäejalamil asuva uusehitise teise korruse korteris elama juhtub. paneelmaja on juba kohal, aga kiirus ei vähene, vaid maapinnaga kokkupuute puududes isegi kasvab. juba on ees moodsate traataedade vahele surutud põld ja mullatee, mille kohal meie rattur lausa pöörase hooga lendab. enam pole lootust, et ta kodu juures pidama saaks – see temast üha kaugeneb. ratturit valdavad 3 ideed:

Erkki Luuk

Erkki Luuk on filosoofiadoktor. Loe artikleid (7)