Annika Arras: “jalaga tagumikku.” 21 juhtimismõtet Põhjamaade ärifoorumilt

Foto: Nordic Business Forum

Maakeeli ja otseöeldult – tänu paarile kõnelejale sain korralikult “jalaga tagumikku.”

Võtta lühidalt kokku väärtuslik sisu Nordic Business Forumilt on peaaegu sama keeruline, kui oli 2. oktoobri varahommikul Tallinnas taksot leida. Kuidas lahendada olukord kui nõudlus ületab pakkumist sadades kordades või kui jagatud teadmisi on rohkem kui üks pea kinni suudab pidada? Konverentsi viimase esinejana lavale astunud filminäitlejast filantroop Will Smith’i poolt edastatud oma isa õpetussõnad mõjuvad selliste probleemide valguses eriti tabavalt: “Ära ütle mulle kunagi, et on midagi, millega sa hakkama ei saa!” Tõepoolest, pea tuhat eestlast jõudsid läbi erinevate loominguliste lahenduste kõik ikkagi hommikusele laevale Helsingisse, siinkirjutaja nende hulgas.

Naabreid tundma õppimas & innustust saamas

Suur eestlaste osalus oli positiivselt üllatav. Meid oli Helsingis kokku tuhatkond, seda on kaks korda rohkem kui tavapäraselt Pärnu Juhtimiskonverentsil osalejaid. Tundub, et Eesti juhid on oma valiku teinud, suund on seatud Põhjamaade juhtimiskultuuri suunas. Väljakutse Eesti konverentsikorraldajatele on pirakas.

Annika Arras

Annika Arras on konsultatsiooniagentuuri Miltton kaasasutaja ja tegevjuht. Annika vastutada on äriarendus ja meeskonna juhtimine, aga ka vastutustundliku ettevõtluse suund, mille arengule Eestis ta kaasa aidata soovib. Sellest huvist lähtuvalt kirjutab ta praegu oma magistritööd, uurides ettevõtete vastutustundliku äritegevuse mõju ekspordi- ja investorsuhetele. Loe artikleid (7)