Pakkumine asutustele ja ettevõtetele: telli Edasi ja vii oma meeskond uuele tasemele

Edasi pakkumine asutustele ja ettevõtetele.

Iga ettevõtmise edu taga on pühendunud ja tark meeskond. Sellised inimesed oskavad hinnata aeglase ajakirjanduse võlu. Kutsume kõiki edumeelseid organisatsioone ajakirjaga Edasi tutvuma ning hakkama tellijaks. See on pakkumine, millest hea tahtmise korral võidab kogu meeskond.

Mis on Edasi? Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Meie eesmärk on teha Eesti parimat kvaliteetajakirja. Edasit iseloomustab puhas ja rahulik disain ning läbimõeldud sisu: arendavad teemad ja käsitlusviis, ettevõtlik ja eluerve hoiak ning usaldusväärsed kolumnistid ja kallutamata sisu. Artiklites ei esitata lihtsalt infot, vaid sünteesitakse, lugeja saab läbi mõeldud asja, et panna see pusletükk oma maailmapilti. Kaasautoriteks on oma ala professionaalid. Oma lugejatena näeme kõiki inimesi sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest ja elukohast. Lugejaid ühendav moment on uudishimu maailma vastu. Edasi on 6 aastat ilmunud veebis, kus meil on tänaseks ca 40–50 tuhat unikaalset kasutajat kuus, alates 2019. aprillist ilmub 4 korda aastas ka paberajakiri, mis on lugejate poolt väga hästi vastu võetud. Rohkem infot Edasi kohta allpool avanevatel linkidel.

ÄRIPAKETT – VEEB. Valikus on 2 paketti: 6 kuud 199€+km või 12 kuud 399€+km. Üks pakett sisaldab lugemisõigust kuni viiele inimesele.

Kõik Äripaketi tellijad osalevad loosimises:

  • Kõikide oktoobri jooksul äripaketi sõlminud organisatsioonide vahel loosime välja 6 auhinda, mis igaüks sisaldab kahte tunniajalist kohtumist coach’iga. Coach’ideks on Eesti tuntuimad tippjuhtide coach’id Toomas Tamsar (Professional Cerified Coach) ja Merle Viirmaa (Professional Cerified Coach). Tegemist on ka Edasi püsiautoritega, kelle juhtimisalaseid artikleid saab lugeda Edasis igal kuul.
  • Lisaks loosime 4 lisaauhinda, milleks on Edasi paberajakirja aastakäigu komplekt koos riidest kotiga (valikul kas 2019, 2020 või 2021).

Kellele on Äripakett mõeldud ja kuidas tellida:

  • Äripakett on sobiv ettevõtte tippjuhtkonnale, aga miks mitte ka väike üllatuskingitus tiimijuhtidele. Huvi korral palume saata e-kiri aadressile hello@edasi.org ja lisada sinna arve saaja ärinimi, perioodi pikkus (6 või 12 kuud) ning kuni viie kasutaja nimed ja meiliaadressid (NB! Lugejakontod on nimelised, üldmeiliga seda siduda ei saa). Peale arve tasumist aktiveeritakse lugemisõigused ja kõik kasutajad saavad selle kohta “Tere tulemast” kirja.

Märkus. Pakkumine ei sisalda paberajakirja tellimust, soovi korral saab selle lisada valitud paketile, paberajakirja aastatellimuse hind on 59.60€. Kõiki varasemaid numbreid saab osta e-poest.

Idee personaliosakonnale:

  • Rõõmusta meeskonda: mõeldes peatselt saabuvatele jõuludele, siis Edasi lugemisõiguse kinkimine oma meeskonnale oleks kahtlemata eristuv, väikese kuluga, aga väärtuslik kingitus, mille mõju kestab pikemalt. Lugemisõigused saab aktiveerida soovitud päeval ja kellaajal kõigile üheaegselt. Alates 25 ja 50 lugejakontost erihind. Huvi korral palume saata e-kiri: janeck.uibo@edasi.org

Alternatiiv. Telli erakliendina, püsimakse 7.99€ kuus

Lugejaks saab soovi korral registreeruda ka erakliendina, kõige lihtsam viis selleks on tasulise artikli all oleva maksemooduli kaudu. Ava üks Edasi Eksklusiivi artikkel ja vali sobiv makseviis. Peale tellimuse edukat vormistamist saadetakse e-posti aadressile kiri pealkirjaga “Täname, et sõlmisid Edasi Eksklusiivi püsitellimuse”. Tasulised artiklid avanevad brauseris edaspidi automaatselt, ilma täiendava sisselogimiseta. Kui on soov soetada lugemisõigus kindlaks perioodiks (3, 6, 12 kuud), saab seda teha e-poes.

NB! Eraisikutest liitujatele kehtib kuni 4. detsembrini kampaaniapakkumine “Telli EDASI ja võida AEGAON käekell”.

Loe Edasi kohta ja lisaks ja tee läbimõeldud otsus