Moe- ja disainiuudised: september

Noarootsi looduse keskel sündinud Nuckö Fashion pakub nii kaasaegsetele linnaklientidele kui ka loodushuvilistele kvaliteetseid ülerõivaid, millega ei pea kartma ei tuult, vihma, lund ega sääski.

September lükkab disainikarusselli meeletu kiirusega pöörlema, mis pöörleb sel aastal rohelisemalt ja keskkonnateadlikumalt kui kunagi varem: räägime lähemalt Noarootsi metsade vahel ja tuulistel randadel sündinud brändist Nuckö Fashion ning tutvustame Agentuuri Refleks auhindu võitvat pakendidisaini: S+ pakendeid, mille läbimõeldus ei jää sisule alla. Lisaks vaatame peagi algava Disainiöö programmi ja näitustekalendrisse.

Mood

Rõivadisainietendus D_O_M on tänavu “rohepöörde valguses”

Kelpman Textile.

Disainiöö moeetendus D_O_M toob publiku ette brände, kes loovad rõivaid, mis kestavad kauem kui üks hooaeg või trend. D_O_M-i kaudu räägitakse Eesti rõivabrändide lugu, mõtestatakse brändide olemust, tutvustatakse nende nägu ja tegu kohaspetsiifilisel unikaalsel etendusel.
Rohepöörde valguses tõstatub aga küsimus: kui palju meil tegelikult uusi riideid vaja on?

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi kaasautor, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (245)