Moe- ja disainiuudised: september

Noarootsi looduse keskel sündinud Nuckö Fashion pakub nii kaasaegsetele linnaklientidele kui ka loodushuvilistele kvaliteetseid ülerõivaid, millega ei pea kartma ei tuult, vihma, lund ega sääski.

September lükkab disainikarusselli meeletu kiirusega pöörlema. Helsingi Disaininädal ja Tallinna Arhitektuuribiennaali põhisündmused jõuavad vaevu lõppeda, kui juba võtavad koha sisse Disainiöö üritused. Selle vahele esitlevad brändid sügistalviseid kollektsioone – tutvustame lähemalt Noarootsi metsade vahel ja tuulistel randadel sündinud brändi Nuckö Fashion – ning pärast suvevaikust algab taas näitusehooaeg.

Mood

Rõivadisainietendus D_O_M on tänavu “rohepöörde valguses”

Kelpman Textile.

Disainiöö moeetendus D_O_M toob publiku ette brände, kes loovad rõivaid, mis kestavad kauem kui üks hooaeg või trend. D_O_M-i kaudu räägitakse Eesti rõivabrändide lugu, mõtestatakse brändide olemust, tutvustatakse nende nägu ja tegu kohaspetsiifilisel unikaalsel etendusel.
Rohepöörde valguses tõstatub aga küsimus: kui palju meil tegelikult uusi riideid vaja on?

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi kaasautor, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (216)