Kadri Kroon: uute toidukohtade põhjalik giid

Restoran Bacio.

Pandeemia ja sellest alguse saanud hinnaralli on toitlustussektoris juba omad korrektuurid teinud. Hääbunud paikade asemele võrsusid uued, tihtipeale veelgi paremad ja põnevamad. Eks elu näitab, paljud neist aasta-kahe pärast hinge vaaguvad või tärnide poole edasi püüdlevad. Fakt on, et Michelini purjedes puhub tuul meid hoopis mitmekülgsemale toidumaastikule.

Kokku on alljärgnevas valikus pea 30 uut kohta. Soovin teile rohket avastamisrõõmu!

Vanade tegijate uued projektid

Carmen Cafést sai kevadel prantslaslik Orangerie, Carmeni haugiburger lõi EXPO-l kõvasti laineid, ent samal ajal Rotermanni kvartalis asuva Carmen Café raug hääbus. Nüüd on suurte akendega kahekorruselise kohviku talveaialikumaks muutnud Pärise peakokk Vladislav Djatšuk ja restoranimanageerijana tuntud Jaanika Tigasson. Mänglev üldteema on Prantsusmaa ja apelsinid. Saab nii hommikusööki, klassikalist kohvikukraami kui lõunat, ja miks mitte ka kalamarja. Võib tulla suvisele linnaväljakule niisama nagu Pariisis möödujaid ja melu jälgima, ees kas kohvitass, klaas värsket apelsinimahla või šampanjapokaal.

Kadri Kroon

Kadri Kroon on paadunud foodie, andunud veinifänn ja tulihingeline reisihull, kellele meeldib kogeda ehedaid hetki puhtast uudishimust elu ja maailma vastu. Tema soovituste järgi suurlinnades seigeldes on reisielamus garanteeritud. Kadri on Edasi toidu-, veini- ja reisirubriigi toimetaja. Loe artikleid (87)