Elvis Liivamägi // Vlog: puusalt tulistatud LIVE ülekanne. Red Bull Challenge

Osaleme oma tiimiga Team Freefall ülemaailmsel Red Bull “Can You make it” võistlusel. Esimesest, rahvuslikust eelvoorust pääsesime tänu rahva meeletule toetusele nelja parema sekka, ainsa edasipääseja otsustamine on nüüd Red Bulli komisjoni käes, otsus tuleb 6.märtsil.

Mis on Red Bull Can You Make It võistlus?

Red Bull Can You Make It on võistlus, kus erinevatesse Euroopa linnadesse lennutatakse kohale ca 200 võistkonda üle maailma. Eesmärgiks on jõuda nädala jooksul ette antud sihtkohta mõnes teises euroopa linnas. Enne võistluse algust võetakse osalejatel käest ära krediitkaardid, raha, mobiiltelefonid ja vastu antakse vaid kast Red Bulli ning mobiiltelefon, millega teekonda filmida ja sotsiaalmeediapunkte teenida. Teel tuleb läbida mitut checkpointi, neist igas ootavad osalejaid erinevad challenge’id. Eduka soorituse eest on preemiaks veel Red Bulli, mida võibki ainsa valuutana vahetada söögi/joogi, majutuse, piletite või mille tahes vastu.

Eestist pääseb teise hääletusvooru 4 võistkonda (videot) ja lõppvõistlusele 1 võistkond ning võitmiseks tuleb osaleda videokonkursil.

Kuna esimeses voorus hääletas rahvas, siis mõned satsid käisid ja jagasid koolides komme või tegid häälte kogumiseks muud tralli. See on väga äge ja sundis ka meid väga kiireloomuliselt midagi unikaalsemat välja mõtlema…et rahvas rohkem kaasa tõmmata ja kuna mul on toimiv Youtube kanal, siis mõtlesimegi Barca-Chelsea vutimatši kõrvale teha ühe LIVE- ülekande. Kvaliteet sakkis (meie jaoks)…aga paar tundi vabas vormis puusalt pandud huumorit, häma, muusikat ja jalgpalli oli kokkuvõttes positiivne kogemus. Rahvas elas ülekandele kaasa ja tänu nende meeletule toetusele pääsesime edasi ka järgmisesse vooru, kust võitja valib juba Red Bulli komisjon.

Team Freefall konkursivideo

Elvis Liivamägi

Elvis Liivamägi

Elvis Liivamägi on IT-spetsialist ja meediamaniakk, kes loob foto- ja videosisu siin- ja sealpool maailma. Tegeleb hobina erinevate meelelahutusürituste korraldamisega, haldab brändide sotsiaalmeediat ja miksib aktiivset linnaelu enam, kui mõne reisiga aastas. Elvis hoolitseb, et Edasisse jõuaks noorte elu, action ja mõtteviis. Kui sul on põnevaid ideid või midagi lahedat näidata, siis hõika julgelt e.liivamagi@hotmail.com Loe artikleid (50)